EV / OFİS TEMİZLİĞİ REZERVASYONU

İsterseniz aynı güne de temizlikçi de talep edebilirsiniz.

Genel Detaylar

Kaç Kişi Gelsin ?

Eklemek İstedikleriniz

Adres ve İletişim Bilgilerin

Kullanıcı & Gizlilik sözleşmesini kabul Ediyorum.
Toplam
81 TL
Ne Kadar Ödeyeceğim ?
Süre: 8 Saat (480 dk.)
0.00 TL

İndirim Kuponu Var Mı?

%5 "Kart yada Havale" İndirimi
0.00 TL
İndirimli Fiyat : 0 TL

Devamlı temizlikçi ihtiyacınız mı oluyor?

Avantajlı abonelik paketlerimiz için tıklayınız.
Temizliğe Neler Dahildir?

Sıkça Sorulan Sorular

Onlinetemizlikci.com olarak şimdiye kadarki rezervasyon alışkanlıklarına dayalı olarak; genelde 1+1 için; 6 saat, 2+1 için; 7 saat, 3+1 için; 8 saat yeterli olabilmektedir. Bu vakit içerisinde tüm işlemleriniz ektra ayrımı olmaksızın yapılmaktadır.

Evet aynı gün içerisinde sizlere 1-1,5 saat gibi kısa bir sürede temizlikçi yönlendirmesi sağlayabilmekteyiz

Elbette. Memnun kaldığınız kişinin istediğiniz günler müsait olması durumunda tekrar aynı kişiden hizmet almaya devam edebilirsiniz.

Evet. Lakin can güvenliği nedeniyle yüksek bir katta ve büyük pencereleri olan bir evde oturuyorsanız temizlik görevlisinin camdan dışarı sarkmayacak şekilde silebileceği alanları sildirmenizi kalan kısımlar için ise marketlerde uygun fiyata satılan cam silme aparatlarını kullandırmanızı önemle tavsiye ediyoruz.

Duvar ve Halı silimi hariç diğer herşey almış olduğunuz rezervasyon saati bünyesinde yapılabilmektedir.Birçok firmada ektra ücretlendirmeye tabi olan; Koltuk, Mutfak ve Buzdolabı içi Cam silimi, Ütü gibi hizmetler müşteri memnuniyetini karşılayabilmek adına onlinetemizlikci.com da ektra ücretlendirmeye girmemektedir.

Yol parasını gelen temizlikçiler kendileri karşılamaktadır. Öğle yemeği temini ise sizlere ait olmaktadır.

Yönlendirdiğimzi kişiler birçok müşteri referansına sahip şikayet almamış kişilerden oluşmaktadır. Yine de ilk yarım saat içerisinde gelen kişiden hiçbir şekilde memnun kalmamanız gelen kişiyi durumunda ücret ödemeden geri çevirebilirsiniz. Ya da gün içinde bize ulaşmanız durumunda gerekli telafi talebinde bulunabilirsiniz. Şikayet alan temizlikçilerin kaydı kalıcı olarak silinmektedir.

Rezervasyon sonrası size talebinizi aldığımıza dair bir e posta gönderiyoruz. Ayrıca Rezervasyon yaptığınız gün saat:21:00’e kadar yönlendirilen kişinin sizle sağlamasını sağlıyoruz.

Evet. Tüm banka kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Bize 0 850 305 95 50 numaralı telefondan ulaşabilir ve detayları konuşabilirsiniz. Sitemizde gördüğünüz fiyatlar inşaat ve tadilat sonrası temizlik konusunda geçerli değildir.

Başka bir tercih yapmamanız durumunda 1 Temizlik elemanı gelmektedir.

Gelen temizlikçiler seçtiğiniz süre içerisinde işlerinizin yetişmesi için ellerinden gelen gayreti göstermektedirler. Ancak nadir durumlarda evin büyüklüğü ve özel isteklerinize bağlı olarak süreyi uzatmak isteyebilirsiniz. Temizlik görevlisininde programı uygunsa aynı saatlik ücret üzerinden ilave hizmet alabilirsiniz. ( Rezerve ettiğinzi süre içerisindende kasti olarak herhangi bir süre uzatma suistimali durumunda gün içinde firmamızı arayarak destek talep edebilirsiniz. Bu konuda anında müdahele ve çözüm sunacağımızdan şüpheniz olmasın.)

Temizlik siparişlerinizi hizmet tarihinden 48 saat öncesine kadar iptal edebilirsiniz. 48 saat kala yapılan iptal işlemlerinde 40 TL lik yönlendirme hizmet ücreti kesintisi yapılarak kalan tutar kartınıza ya da banka hesabınıza iade edilir.

İhtiyaca göre Kova, Bez, Cam sil, Detarjan, Camaşır suyu, Jilet, Temizlik Teli, Elektirikli Süpürge gibi temel malzemeleri temin edebilirsiniz. Yönlendirilen temizlikçi gelmeden önce sizi adres tarifi için aradığında kendilerinden temizlik malzemeleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Gün içinde ektra bir ihtiyaç halinde gelen kişi sizden malzeme temin etmenizi isteyebilir.

Sistemimizde kayıtlı kişiler onlarca aday arasından titizlikle seçilmiş kimlik ve adres bilgileri teyit edilmiş kişiler olup daha önce yönlendirildikleri kişilerden şikayet almayan ve memnuniyetlerini kazanmış hizmetleri denenmiş gerçek müşteri referanslı kişilerden oluşmaktadır..

Vermiş olduğunuz fatura bilgileriniz doğrultusunda rezervasyon sonrası faturanız adresinize kargo yolu ile ulaştırılıcaktır.

Evet talebiniz doğrultusunda ek ücret ödeyerek temizlik malzemesi isteyebilirsin. Ya da gelen kişi fiş tutarı karşılığı sizin adınıza en yakın marketten gerekli malzemeleri alabilir.

Yönlendirme takibi şirketimiz tarafından sıkı takip altında olup herhangi bir olumsuzlukta yedek eleman yönlendirmesi yapılmakta olup en kötü senaryo için ise; kredi Kartınızdan çekilen tutar iade edilir yada başka bir güne talep etmeniz durumunda tekrar başka bir kişinin yönlendirmesi yapılır.

Haftanın 7 günü 24 saat rezervasyon yapabilir aynı gün, ertesi gün veya istediğiniz herhangi bir gün için talepte bulunabilirsiniz.

Onlinetemizlikci.com MYS Grup Bilişim Hizmetleri bünyesinde 4 yıldır İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya Kocaeli, Bursa gibi büyükşehirlerde hizmet veren bir web portalı şirketidir.
Şimdiye kadar birçok iş adamı ve ünlü kişilerin evlerine de temizlik hizmeti vermiş köklü ve bilindik bir firmadır.
Çalıştığı personelleri özenle seçen, referans ve müşteri memnuniyeti araştırması yapan, çeşitli test ve uygulamalara tabi tutan, kimlik ve adres bilgilerini elinde tutan,
Türkiyenin en iyi hizmet portallarından birisidir.

SMS ile sigortalama; Aralarında bir boşluk bırakarak; EV HİZ TC Kimlik Numaranız Ayın hangi gününde çalıştırdığınızı yazıp 5510 a göndererek 10 günden az çalışanlarınızı iş kazası ve meslek hastalıklarına karşı koruyabilirsiniz. Örnek: ( EVHİZ 16545852412 13 ) gönder > 5510

Web sitesi üzerinden sigortalama;; Talep ettiğiniz günlük temizlikçilerin günlük sigortasını www.turkiye.gov.tr adresindeki "E-hizmetler" menüsünden (sadece 2,10 TL prim yatırarak) kolaylıkla yapabilirsiniz.
Detaylı bilgi için lütfen tıklayın.
Onlinetemizlikci yalnızca bir platformdur, Web Sitesinde yer alan hizmetlerin sahibi veya sağlayıcısı değildir. Tüm sosyal maddi ve manevi sorumluluklar hizmet veren ve hizmet alan kişilere aittir.